> Neaktivita na non-RPG chate nezabúdajte prosím na to, že ho tu máme! :)
> Váš názor na PRÍBEH písaný podľa hry WA?Úvod
> Prebieha rekonštrukcia!

Jade Kirce Wolahan

20. may 2013 at 23:05 | Miki

Meno: Jade Kirce Wolahan
Rasa: Anjel
Vek: 19 (3.4.1994)

Popis: Výškou spíš malá dívčina, ale křivkami vše dohání. Má prsa velikosti C a pěkně vyvinutý zadek. Štíhlý vysportovaný pas jí dodává na atletické postavě. Nutno podotknout, že obě ruce, pravou lopatku a levý nárt má potetovaný hezky barevně. Hlava jí sedí na štíhlém labutím krku a má spíše oválný tvar. Oči nemají nijak zvlášť zajímavou barvu, jsou prostě hnědé. Nos úzký a ústa podobná srdíčku a přitom prořízlá jako od sekáčku na maso, symetricky dělí obličej na dvě půlky. Každý si jistě taky všimne, že uprostřed rtů má seshora i zdola piercing. V uších má tunely, a aby dovršila celé tohle pin up šílenství nosí vlasy obarvené do brčálově zelena. Ráda si líčí oči černou linkovačkou a pusu rudou rtěnkou. Šátek s uzlem na pěšince nesmí chybět stejně jako vždy nalakované nehty. Obléká se spíše do tmavých barev, ale má ráda i červenou a bílou barvu. Nerada nosí trička s potiskem, raději si na sebe vezme něco jednobarevného a vrcholem jejího modního citu je kostkovaná košile. Vlastní taky několik párů těžkých bot s ocelovou špičkou.

Povaha: Dalo by se říct, že je to pohodová slečna. Kdo jí zná, ví, že se umí smát a někdy i vykládat vtipy, ale ostatní lidé by řekli, že je namyšlená a nerozvážná. Pravdou je, že nemá ve zvyku dělat nebezpečné, nebo neuvážené věci. Má dobré srdce, i když ne vždy se chová slušně a dobrotivě. Nemá ráda, když se jí někdo snaží vnutit, raději si k němu najde cestu sama a postupně. Nerada se hádá, protože jen těžko hledá argumenty. Má ráda zvířata, ale nemusí děti. Ráda hraje basketbal. Je velice stálá, hlavně co se týče slibů a přísah.

Životopis: Je výplodem lásky o tom není pochyb. Byla jediným dítětem a také dosti rozmazlovaným. Ale nebylo by rány osudu, díky které se stala andělem, kdyby jako jediná z jejich malé rodinky nepřežila autonehodu. To se stalo v jejích zhruba 12ti letech a od té doby v sobě nosí jakýsi smutek. Děti v dětském domově jí trápení dvakrát neulehčili, a tak se oddávala milosrdnému objetí boha. Jednou se však stalo, že bloumala na zahradě dětského domova a zrovna, když se modlila, jí na hlavu spadl satelit. Byla na místě mrtvá a v tu chvíli se jí otevřela brána nebeská.

@ kontakt: asher.hewer@seznam.cz
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama