> Neaktivita na non-RPG chate nezabúdajte prosím na to, že ho tu máme! :)
> Váš názor na PRÍBEH písaný podľa hry WA?Úvod
> Prebieha rekonštrukcia!

Cameron Divine

4. june 2013 at 16:27 | Miki
Jméno: Cameron Divine
Rasa: Anděl
Věk: 23 (15.8.1990)


Popis: Cameron měří asi 195 cm má široká ramena, ale přitom nemá vůbec nijak extra vypracované tělo. Naopak kdyby do něj strčila i nějaká slabší a menší dívka mohl by se zakymácet. Jeho kámoši si z něj často dělají srandu, že je to šampónek a kdesi cosi ale jemu to nevadí. Holkám se právě proto líbí tak proč se omezovat kvůli kámošům žejo. Barva jeho očí je zelená. Ví to ale málo kdo, jelikož má oči stále zúžené do dvou štěrbinek. Má hodně masivní a pěkné rty. Je to asi nejdominantnější část jeho obličeje. Jeho poměrně vysoké čelo mu kryjí tmavě hnědé vlasy, které má vzadu kratší. Od svých šestnácti let má piercing v jazyku a o dva roky později k tomu přibylo i tatto o kterém neví zrovna moc lidí, protože to symbolizuje lásku bratrovi, který zemřel při letecké havárii. No a na znamení si nechal Cameron vytetovat na pravé rameno nápis JORDAN.

Povaha: Nikdy nebyl ten typ člověka, který sedí raději doma sám než někde v parku s partou kámošů. Spousta jeho kámošů i kámošek za ním chodili a svěřovali se mu, protože věděli, že jejich tajemství je u něj v bezpečí a zůstane tajemstvím a že dokáže pomoct se vším. Měl na všechno jasnou taktiku, hlavně být vtipný a optimistický. Nikdy s ničím nemá problém a se vším si dokáže poradit, když ovšem chce. I přesto, že vypadá jak šampónek nikdy mu nevadilo dělat různé vylomeniny. Kouří už od svých sedmnácti, párkrát si dal i ganju, ale na drogy nikdy nesáhl a ani ho to moc neláká. Je v celku dost opatrný a zodpovědný. Nikdy si s nikým nevyřizuje účty bitkami, nepřipadá mu to vůbec důstojné. Ne že by na to měl málo síly ale proč se zbytečně bít a přidělávat si problémy? Je velmi vznětlivý a dokáže v záchvatu naštvanosti pěkně zranit a ublížiti lidem tím co říká. A pak ho to samozřejmě mrzí. Je velmi náladový takže se občas může stát že je naštvaný a nikdo neví proč. Dále je také přátelský, důvěřivý, čehož potom dost často lituje, a také se rád seznamuje s novými lidmi.

Historie: Narodil se v NY. Tam také vyrůstal se svým starším bratrem Jordnem a mladší sestrou Melanie. Bydleli ve velkém rodinném domku na Manhatten. Když mu bylo 16, jeho rodiče se rozvedli. Začal chodit do různých barů, přátelil se s lidmi, kteří pro něj začali být nebezpeční a rok na to začal kouřit. Jeho rodiče ani jeden o tom nevěděli. Začal hodně přespávat u kámošů a hodně se změnil. Choval se hodně dospěle. Když mu bylo devatenáct, jeho brácha Jordan umřel v letadle když letěl se svojí snoubenkou na dovolenou. To byl další hrozný okamžik v Cameronových očích. Nemohl se s tím vypořádat, ale přestal hulit a omezil i alkohol a kouření. Pár měsíců po bratrově smrti se rozhodl, že si nechá na pravé rameno vytetovat nápis JORDAN. Když slavil své 22 narozeniny jel s pár kamarády autem a k velké smůle do nich nabouralo auto a on jako jediný připoutaný zahynul..
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama