> Neaktivita na non-RPG chate nezabúdajte prosím na to, že ho tu máme! :)
> Váš názor na PRÍBEH písaný podľa hry WA?Úvod
> Prebieha rekonštrukcia!

Ethan Gorski

2. july 2013 at 22:53 | Miki
Jméno: Ethan Gorski
Věk: 20
Datum narození: 24.9.1992
Rasa: ČlověkPopis: Je to kluk průměrné postavy a konstrukce. Žádná tyčka a ani tlouštík. Není vysoký, zároveň však nemá problém s tím dosáhnout na zvonek u dveří. Měří lehce přes metr osmdesát a váží přesně to, co by vážit měl. Vyrýsované svaly na břiše skutečně nehledejte. Krom pár chloupků nic nenajdete. Ničím nevyčnívá, snad krom lýtek a paží. Tam se nějaká svalovina díky jeho časté jízdě na kole a oblibě v manuální práci uchytila. Má výrazně řezaný mladický obličej. Oči, které jsou téměř vždy dozdobeny kruhy a váčky pod nimi, jsou jedním slovem tmavé. Jen když na ně posvítí světlo lze zahlédnout odstín hnědé. Lemují je husté řasy a nad nimi tvoří dvě linky hustější obočí, na kluka však typické. Nos má ostrý, podlouhý, hlavně se však na něm podepsalo několikanásobné zlomení a proto je křivý. Rty má tenké až asymetrické, nevýrazné barvy téměř splývající s okrovou pokožkou. A aby toho nebylo málo, jeho pleť vlastní i tři neposedné pihy. Hlavu porůstá tmavě hnědá kštice zastřižená na nenáročný účes, občas doroste do délky, kdy mu zakrývá pohled na svět. Pokud se vám někdy poštěstí zaslechnout jeho hlas, mluví tiše a zřetelně. S artikulací nemá problém pokud nepožije až moc alkoholu, to si však zažijte sami. Důležité je, že má ryze chlapecký a lehce chraplavý hlas. Obléká se decentně jako každý jiný. Kalhoty, tričko, volná mikina. Není příznivcem nepohodlného a přiléhavého oblečení. Rozhodně není vegetarián, vlastní koženou bundu, ve které ho v chladnější dny s nejvyšší pravděpodobností potkáte. Preferuje tenisky a pohodlnou obuv, do které se dá jen tak vklouznout. Není také zázrakem ho potkat v pracovních monterkách. Okolo krku se mu houpe pár přívěsků na kůžičkách. Vždy je doprovázen vůní popsatelnou jako směsice kouře a pánského deodorantu. A ještě jedna zajímavost... pokud by vám zrak spadl na jeho levé zápěstí, je opatřeno velkou jizvou táhnoucí se přes žíly.

Povaha: Zmetek. Fracek. Vymýšlíte mu už přezdívku? Ne? Rozhodně po setkáním s ním budete chtít. Možná ne po tom prvním, ale postupem času určitě. Je melancholický a introvertní, ovšem rád sám trucuje mezi ostatními lidmi. Nerad si dělá kamarády, ale rád hodí řeč s cizincem. Když má dobrou náladu, je i snesitelný a vyzařuje z něj i ta bídná špetka charismatu, ovšem když je naštvaný, nechtějte ho potkat. Což ovšem nehrozí, raději si zaleze do kouta, zapálí si cigaretu a tiše trpí přemýlšejíc nad svým posledním antré. Dokonce je možné, že s vámi i o tom bude mluvit - to však není žádná záruka či něco podobného. Nebojí se smrti, avšak vyhýbá se jí. Někdy tvrdí, že ho zubatá k sobě akorát nechce vzít. Natolik drzý a sebestředný on je. Svůj život bere jako jeden velký vtip, který si hodlá ukončit jednou a sám. Za ženami nechodí, za muži také ne, jeho věrnou společnicí je všudypřítomná krabička cigaret. Může působit konzervativně. Miluje Richarda Wagnera.

Historie: Když poprvé bylo možné slyšet jeho dětský křik, jeho matka si ještě myslela, že vyroste do pokojné rodinky. Že budou mít dost peněz, že budou zajištěni a hlavně že bude mít tatínka. To se ovšem za půl roku změnilo. Tatínek se totiž nějak rozhodl, že ho tahle už unavuje, takže políbil syna na čelo a ten ho následující roky už neviděl. Helena to nesla velmi těžce. Sotva dokončila střední školu a není proto divu, že hned nastoupila do práce a snažila se uživit jejich domácnost. Na Ethana proto neměla dost času a... do dvanácti let z něj vyrostlo to, co vyrostlo. V průběhu se nějak ukázalo, že svému otci nebyl tak lhostejný, a ten s ním usilovně komunikoval přes dopisy a na každé narozeniny mu posílal dárek. Od jeho pěti let dokonce alimenty. Ethan brzy zjistil proč, ale nerad se o tom baví. Důležité je, že u svého "tatínka" o dva roky později už bydlel. Ale nemohl se nikdy vrátit k tomu říkat mu tati. Oslovoval ho prostě Rodney. V té době se začala projevovat jeho pochroumaná osobnost. Už od ranného věku ho fascinovala smrt a ve čtrnácti si řekl, proč si to nevyzkoušet. A tak do sebe nasypal prášky na spaní a zapil je pořádným lokem whiskey. Pro jeho štěstí (Dnes o tom mluví jako o smůle) ho včas našel otec a jeho příběh tedy pokračuje. Co však Rodney nedokázal uhlídat byl jeho ostatní experimenty a to hlavně s návykovými látkami. Ethan zastává názor, že zkusit se má vše. Ale od cigaret si už neodvykl. Zabít se pokusil ještě jednou a bylo to o dva roky později. Tehdy stál v kuchyni hledíc na čepel nože. V tom ho napadla ta geniální myšlenka. A kdyby si později sám nezavolal sanitku, tak by jeho příběh též skončil. To byl pro Rodneyho konec. Unavovalo ho to. TO byl zřejmě důvod proč Ethana po dokončení střední slavnostně vyhodil z domu. Ten se teď potlouká světem, naštván na něj s vlastní teorií a vyžívá od práce k práci. V devatenácti přestal žít ve sqatu a našel si byt, pracuje tam, kde má nabídky. Příliš vybíravý není. A asi takhle bude žít, dokud nevymyslí nějaký okázalý a účinný způsob, jak tu existenci tady ukončit. Protože víte vy co? On se smrti nebojí.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama