> Neaktivita na non-RPG chate nezabúdajte prosím na to, že ho tu máme! :)
> Váš názor na PRÍBEH písaný podľa hry WA?Úvod
> Prebieha rekonštrukcia!

LaRhette Grey

5. july 2013 at 19:49 | Miki
Jméno: LaRhette Grey
Věk: 19
Datum narození: 3.9.1993
Rasa: DémonPopis: Larh je 175 centimetrů vysoká dívka, vážící kolem 45 kilogramů. Má červené vlnité vlasy po lopatky, které si však dlouho barví. Její přírodní barva vlasů je černá. Má velmi světlou pleť a oči zbarvené do zelenohněda. Často si je líčí černou silnější horní linkou. Má velmi dlouhé, husté a černé řasy a dokonale upravené obočí. Pod drobným nosem má plné rty, na které používá velmi světlé líčení. Na lopatce má vytetovaný nápis "Žij nebo zemři" v latině. Je štíhlá a má lehce vypracované bříško, na dívku tak akorát. Své dlouhé nohy často prodlužuje úzkými džínami nebo legínami. Nosí nejčastěji černé oblečení, ale barvami vlastně také nepohrdne. Má pár jizev na předloktí a jednu větší na zádech, když proletěla oknem a na břiše má menší jizvičku z operace slepého střeva.

Povaha:
Je velmi přátelská, a nedokáže se moc vázat jen k jedné osobě. Netají se tím, že je bisexuální a tím, že ženy jsou pro ni často víc sexy než muži. Miluje zábavu a párty. Má ráda seznamování s novými lidmi, nakupování a focení. Za své přátele by položila ruku do ohně. Moc pravých přátel však nemá a její důvěru si člověk musí opravdu zasloužit. Miluje sushi a léto. Naopak nenávidí lež, hádky, pomluvy, pitomce a hlavně nevěru, když už se s někým rozhodne být. Po svém potratu byla hodně uzavřená, ale to se změnilo a ona se stala mnohem silnější a odvázanější.

Historie: Narodila se do bohaté rodiny v Londýně, kde ji ovšem vůbec nechtěli, a proto byla poslána do internátní školy v Irsku, kde studovala malířství na základní umělecké škole a kde se seznámila se svým nejlepším přítelem Jamesem. Později, když jí bylo asi osm a neměla žádné informace o svých rodičích, si pro ni přijela babička a oznámila jí, že její rodiče zemřeli a že si ji vezme k sobě domů do Londýna a bude ji vychovávat. U babičky bydlela do svých 17-ti let a babička pro ni byla víc než její skutečná matka, která ji zavrhla. Když však měla slavit své 17-té narozeniny, James ji unesl a znásilnil ji. Poté ji nechal jít, ale řekl jí, že jestli to někomu řekne, zabije ji. LaRh ze strachu nikomu nic neřekla, po několika týdnech zjistila, že je těhotná. James se o jejím těhotenství nějak dozvěděl a vyhledal ji. Za všechno, co jí udělal se jí omluvil a LaRh vzal bydlet k sobě domů. Po několika dalších týdnech se rozhodl, že musí jednat a LaRh shodil z okna svého domu. LaRhette byla převezena do nemocnice a pád přežila, její dítě ale bohužel zemřelo. James se přestěhoval někam pryč a LaRh ho už nikdy neviděla. Vrátila se tedy do domu svojí babičky, ale tam se dozvěděla, že bývalá majitelka - její babička - už zemřela a že jí přenechala své bohatství. LaRhette chtěla z tohoto světa utéct někam, kde by měla klid a mohla zapomenout na to, co se jí do té doby stalo a tak odjela do Winnipegu. Několik měsíců byla šťastná, ale poté se její stav začal zhoršovat a musela z Winnipegu odjet. Snažila se najít Jamese, protože věděla, že ho chce zničit. Procestovala celý svět a nakonec ho našla v Japonsku, kde ho, ke svému štěstí, zavraždila. Věděla, že už jí neublíží a proto se rozhodla žít znovu v klid a tak odjela do Crispiana a tam se rozhodla alespoň na chvíli zůstat.


Email: Anethka20@seznam.cz
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama