> Neaktivita na non-RPG chate nezabúdajte prosím na to, že ho tu máme! :)
> Váš názor na PRÍBEH písaný podľa hry WA?Úvod
> Prebieha rekonštrukcia!

Lizzie Barbara Dante

24. july 2013 at 11:03 | Miki |  Ľudia
Jméno: Lizzie Barbara Dante neboli "otrok"
Věk: 16
Datum narození: 23.4. 1997
Rasa:
člověkPopis: Je brunetka menšího vzrůstu, proto si pomáhá někdy podpatky, aby byla alespoň trochu větší. Na svou výšku má postavu tak akorát, není pohublá ovšem ani obézní ani při těle. Ale úplně první věc, která vás na ní upoutá, jsou její čokoládově hnědé oči mandlovitého tvaru lemované hustými hnědými řasami. Jen kousek nad nimi se jí klene obočí, tmavě hnědé barvy a je v menším obloučku. Nos jí celkem pasuje do obličeje akorát se na konci rozšiřuje trochu více. Její asymetrické rty světle růžové barvy mají horní ret trochu více vykrojený než ten spodní, ten je ovšem trošičku plnější. Pokud je zkřiví do úsměvu na její tváři se objeví menší ďolíčky, to vše se nachází na oválnějším obličeji s jemnými rysy lemovaném kaštanově hnědými vlasy kousek pod ramena. Nejsou rovné ale zase ani kudrnaté, dalo by se říct, že její vlasy tvoří takové vlny. Teď trochu k jejímu stylu oblečení, který se nedá přesně popsat, ráda nosí výrazné ale zároveň i tlumené barvy. Nejraději však nosí různé sukně nebo šaty, ale najde se také den, kdy si třeba oblékne džíny.

Povaha: Tato dívka je velmi usměvavá a jen málo kdy se mračí nebo má špatnou náladu, za to může její optimistický pohled na svět. Ráda se baví se svými přáteli a poznává nové lidi, tudíž jí nedělá problém navazovat rozhovory a seznamovat se s neznámými. Nevadí jí být obklopena neznámými lidmi a také jí nedělá problém mluvit před více lidmi, ale to rozhodně neznamená, že by byla vůdčí typ v tomto ohledu se většinou přizpůsobí ale, pokud se jí něco nelíbí nebo jí se dát svůj názor najevo nebo odmítnou. Je také ambiciózní a pracovitá, tudíž když něco chce tak si zatím jde, ale docela k tomu nesedí vlastnost nedochvilná a také je menší bordelářka, nenajdete chvíli kdy by měla u sebe doma úplně uklizeno nebo, že by při práci měla uklizený stůl, vždy tam bude mít takový pracovní nepořádek. Mezi další její zápornější vlastnosti patří tvrdohlavost, nejdříve jedná a teprve potom až myslí, což nepatří zrovna mezi dobré vlastnosti.A co patří mezi její koníčky? Ráda čte a píše různé povídky a případně články, věc kterou by ve volném čase dobrovolně nedělala je sport, na ten je totiž vyložený antitalent. Ale její povaha i chování se změnilo ze dne na den, tož přišli ONI a vzaly ji pod svou moc.


Historie: Poprvé se její pláč ozval na podzim ve větrném městě, tudíž v Chicagu a bylo to druhé dítě Samanthy a Henryho. Měla ještě starší sestru o tři roky Jennifer, se kterou měla po celou dobu dobrý vztah, jako ke zbytku své rodiny. Sice nežili v kdo ví jak velkém luxusu ale také si nemohli stěžovat, žili totiž v průměrně velkém bytě v centru Chicaga, kam se její otec přistěhoval za prací z Austrálie, díky tomu poznal jeho budoucí manželku a matku Lizzie. Jako malá chodila do školy a časem na obyčejnou základní školu kde její prospěch patřil mezi ty nadprůměrné takto to chodilo i na střední škole, mezitím ráda psala do školních novin a přivydělávala si různými brigádami, aby mohla jít na vysokou školu, protože poté co umřel její otec kdy jí bylo deset, se rodinné finance velmi zhoršily. Opustila později svůj domov a toulala se po světě až si našla byt v tom to městě. Neví že existují kouzelné bytosti. Jednou šla takhle do baru se podívat a užit si hudby a tance. Všechno šlo dobře, dokud nepřišli ONI. Chvilku se chovali normálně, ale pak začaly pít, kouřit a pít až se nějaký způsobem stalo že Oni, vyvraždily celý bar ale jen jí si nechaly. Ten kluk z té dvojce, Lizzie je pod jeho mocí. Má dělat jím otroka. Nějak se nemohla bránit. Ví aspoň jak se jmenují Sebastian a Mystifyn.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama