> Neaktivita na non-RPG chate nezabúdajte prosím na to, že ho tu máme! :)
> Váš názor na PRÍBEH písaný podľa hry WA?Úvod
> Prebieha rekonštrukcia!

Megan Leanne

21. july 2013 at 11:24 | Miki |  Ľudia

Jméno: Megan Leanne
Věk: 19
Datum narození: 23.6. 1994
Rasa: ČlověkPopis: Megan má delší blonďaté vlasy, které jsou pro ní vším. Nikdy by si je nenechala ostříhat a ani na ně jakkoliv sáhnout od kadeřnice. Je na ně velice háklivá, málokomu dovolí se jich byť jen malinko dotknout. Meg je vyšší hubené postavy, vypadá to, že její postava nemá žádnou chybu, jenže to není pravda. Na levé ruce má jizvy po řezání, které už jsou ale skoro zahojené. Na pravém stehni má jizvu, která jí zůstala z dětství. Meg v tváři připomíná anděla, ale opak je pravdou. Má krásné plné rty a nos který se jí naprosto nelíbí, nesnáší ho, za to ale miluje barvu svých očí, která se často mění ze světle modré na tmavě modrou. Maluje se většinou výrazně. Nikdy nevynechá černé stíny na oči nebo linky. Meg na sobě má vždy něco černého, ať už je to jedno z jejích oblíbených triček nebo jenom mašle do vlasů. Málokdy na sebe bere šaty, většinou jenom ve zvláštních příležitostech, bez kterých se to prostě neobejde. Meg je naprosto ujetá na boty, má jich nespočet párů, které nade vše miluje a za nic by je nevyměnila.

Povaha: Megan vždy byla ďábel v těle anděla a to doslova. Tvrdohlavá je slovo, které jí naprosto vysvětluje. Když si něco umane, nikdo to už nedokáže změnit. Noví lidé kteří jí padnou do oka mají vážně štěstí protože to ukazuje svoji dobrou stránku, je na ně milá, normálně se s nimi baví, je otevřená, přívětivá a dokáže naslouchat. Naopak lidé, kteří jí nemají rádi nebo s ní byli v nějakém rozporu to s ní nemají lehké. Meg je v tomhle případě nezastavení. Dělání naschválů a ponížování se nikdy nenabaží. Jednoduše ji baví se pak na ty lidi dívat. Na první pohled může pro někoho vypadat namyšleně, což opravdu je, ale jenom na povrchu. V srdci je to ta milá holka, která nadevše miluje své přátelé a dala by za ně ruku do ohně. Její dobrá, ale zároveň i špatná vlastnost je to, že je hyperaktivní. Pořád musí něco dělat, pořád musí vymýšlet nějaké akce. Když se ale unaví, tak dokáže prospat klidně i dvanáct hodin v kuse, to s ní potom nikdo nehne a nevzbudí ji ani kdyby se sebe víc snažil. Meg byla už odmala hyperaktivní, takže měla každé odpoledne nabité programem. Street dance, fotbal, ale u čeho trávila nejvíce času a co jí bylo nejmilejší bylo roztleskávání. Byla totiž hlavní roztleskávačkou, díky tomu je nejspíš taková jaká je.

Historie: Meg se narodila do bohaté rodiny v Miami, její matka byla právnička, otec vlastnil celou velkou firmu na vyrábění velmi oblíbeného alkoholického nápoje. Megan byla vždy opečovávána svým starším bratrem Chasem, pro kterého byla jeho sestřička všechno. Meg byla už odmala naprosto rozmazlována. Každé její narozeniny byly velkolepé, vždy tam bylo plno dětí. Už od školky byla škodolibá a tak to pokračovalo až do střední školy. Na základní škole, byla všemi obdivována, měla všechno na co si jenom ukázala. Byla milována všemi učiteli a samozřejmě i rodiči. Na střední škole nebyla zezačátku moc oblíbená, měla jen malý okruh přátel, ke kterým se chovala naprosto přirozeně a oni ji takovou měli rádi. Pak ale začala s roztleskáváním. Neměla na své staré přátelé čas, protože pořád chodila na nějaké večírky nebo akce s těmi oblíbenými. Postupem času, se stala hlavní roztleskávačkou, takže i nejoblíbenější dívkou na škole. Když si konečně nacházela čas na staré přátele, tak oni už nechtěli být s ní. Tohle ji dost trápilo, proto se začala chovat tak jak se chová doteď. Po skončení střední školy byla stále taková, rodiče věděli, že jí musí změnit, protože to jak se chovala už opravdu nebylo snesitelné a dost to přeháněla. Proto se jí rozhodli poslat někam, kde by se mohla naprosto změnit, to proto je teď tady..

Email: becky-lou-beatdown@seznam.cz
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama