> Neaktivita na non-RPG chate nezabúdajte prosím na to, že ho tu máme! :)
> Váš názor na PRÍBEH písaný podľa hry WA?Úvod
> Prebieha rekonštrukcia!

Mystifyn Lensan

23. july 2013 at 10:56 | Miki |  Démoni
Jméno: Mystifyn Lensan
Věk: 801/ vypadá na 20
Datum narození:12.12. 1212
Rasa: DémonPopis: Má kolem 173 centimetrů a 48 kilogramů. Má štíhlou postavu a neskutečnou sílu v rukách, které má sice hubené, ale i tak se jí za ta léta udělaly nějaké svaly. Má dlouhé a štíhlé nohy. Její původní barva vlasů byla světle hnědá, ale když se začala vyvíjet, dostaly její vlasy zrzavý odstín. Možná párkrát si je barvila až ji zůstala taková barva jakou má teď. Její oči mají barvu čokolády a ráda si zvýrazňuje své obočí do dokonalého tvaru a barvy. Když se nalíčí, tak si dá jen výrazné černé linky. Díky svým zrzavým vlasům má v obličeji místy trošičku drobné pihy, které si však často snaží zamaskovat. Má ohromně dlouhé, husté a černé řasy, drobný nos a plné rty. Za svůj život okusila mnohé a uspokojení nachází jak mužském pohlaví tak i v ženském.

Povaha: Její povaha je různá. Vždy se změní ze sekundy na sekundu. Jednou je vysmátá, šťastná a plná energie, podruhé je bez nálady, uzavřená do sebe a tichá. Přesto se s ní dá bavit. Někdy neudrží jazyk za zuby a vyřkne svou myšlenku, která nemusí být ta pěkná. Někdy je drzá a to dost. Pokud se jedná o lásku, změní se v stydlivého a citlivého člověka, který se věčně červená. Miluje alkohol, jakýkoliv, a nevadí ji ani cigareta. Má svůj styl, miluje zvířata, hudbu - hraje na kytaru a bicí. Nikdy neskrývala to, že je asi rozená rockerka. Další věc, kterou musí zmínit, je, že miluje adrenalin. Ráda riskuje, i když jde o život.

Historie: Narodila se roku 1212 v zapadlé vesničce poblíž Paříže ve Francii. Narodila se spolu se svým jednovaječným dvojčetem chudému kováři Williamovi a obyčejné ženě v domácnosti Elizabeth. Dali jí jméno Mystifyn, narodila se po minutě po svojí sestře. Její sestra si vysloužila jméno Moon. Jejich dětství bylo poměrně poklidné a Mystifyn se sestrou byly ve vesničce oblíbené a každý je měl rád. To se ale nedalo říct o jejich matce. Když bylo děvčatům 10 let, jejich matka se zapletla s podivnou ženou, o které se vyprávělo, že je čarodějnice, a tak začala pověst této slušné rodiny upadat. Děvčata nemohla vycházet z domu, jelikož si je ostatní vždycky dobírali, že je jejich matka čarodějnice. Nebyla to však pravda. Osud hrál ale proti nim, a když zemřel tehdejší vůdce vesnice, všichni to dávali za vinu Elizabeth. V den 12tých narozenin byli jejich rodiče upáleni na hranici za čarodějnictví. Moon a Mystifyn se museli skrývat v lesích a okolních vesnicích a dařilo se jim to do jejich 18tin, kdy se dostali do Paříže. Našly si práci v jednom malém hostinci a jednoho dne sem zavítal zvláštní muž v černém plášti s kápí přes hlavu. Dívky byly nuceny ho obsluhovat, a kdyby příkaz neuposlechly, vyhodily by je. Když se jim muž představil, řekl jim příběh o jejich rodičích a o tom, že jejich matka nebyla čarodějnice ale prostitutka. Nevěřili mu. Začali se vzpouzet a muž před zraky všech přítomných děvčata je zabil. Všichni kolem si mysleli, že jsou mrtvé, a proto jim chtěli uspořádat pohřeb. V den pohřbu však jejich těla zmizela. V ten okamžik se jejich cesty rozešly. Mystifin po tom co se probudila se bloumala po Francií ještě pár let. Možná hledala svou sestru, možná i ne. Až po roce či dvou letech se konečně vzchopila a šla hledat svojí sestru. Jezdila z místa na místa, zabíjela lidi hned po tom, co naplnila své touhy po sexu a masa,krve. Na začátku nového života byla taková zlá, zabíjela pro zábavu ale, když tak čas plynul, začala být hodnější (ale chuť na sex a maso,krev ji ale zůstalo) a zapomněla na hledání sestry. Usadí se zde.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama